Tel: +86 152 0161 9036

E-mail: [chráněno e-mailem]

EN
Všechny kategorie

Kuželové ozubené kolo

Domů>Produktový>Kuželové ozubené kolo

Rychlospirálové ozubené kolo s rovnými a spirálovými zuby z legované oceli v těžkém přenosu

Místo původu:

Provincie Ťiang-su, Čína

Výrobce:

JIANGSU WENAN HEAVY INDUSTRY CO., LTD.

Modelové číslo:

G-4

  • Popis
  • Specifikace
  • Aplikace
  • Konkurenční výhoda
  • dotaz
Popis

Rychlý detail:
1. Kuželové ozubené kolo s přímými zuby / kuželové ozubené kolo se spirálovými zuby / kuželové ozubené kolo s kuželovým ozubením / kuželové ozubené kolo s přímým ozubením / kuželové kolo se spirálovým ozubením / kuželové kolo se zakřiveným zubem / kuželové kolo / pohon s kuželovým ozubením / kuželový pastorek

2. Používá se v převodovém systému jako převodovka, reduktor rychlosti atd.

3. Poměr rychlosti: 1 ~ 80

Minimální objednávací množství:

1

Cena:

Závisí na specifikacích

Balení Podrobnosti:

odolný proti poškrábání, odolný proti korozi, odolný proti vlhkosti nebo podle požadavků

Dodací lhůta:

Závisí na cílové zemi

Dodávka Schopnost:

hojný

Pro přenos mezi protínajícími se hřídeli slouží ozubená kola. Ve srovnání s válcovými převody může změnit směr převodu. Mezi typické aplikace patří hnací náprava v automobilových, traktorových a uhelných těžebních strojích.

Konstrukce, výroba a instalace kuželových ozubených kol s přímými a šikmými zuby jsou relativně jednoduché. Jsou však hlučné a používají se pro nízkorychlostní přenos (<5 m/s). Přenosový výkon kuželových kol s přímými zuby může dosáhnout 400 kW a obvodová rychlost přes 5 m/s. Převod šikmých kuželových kol probíhá hladce a únosnost ozubených kol je relativně vyšší než u kuželových kol s přímými zuby. Výroba kuželových kol se šikmými zuby je však obtížná. Jejich aplikace jsou tedy dosti omezené.

Zakřivená kuželová ozubená kola se vyznačují hladkým převodem, nízkou hlučností a vysokou nosností. Jsou široce používány ve vysokorychlostních a těžkých podmínkách. Spirálové zuby jsou typickým typem zakřivených zubů s kuželovým kolem. Přenosový výkon kuželového soukolí s křivými zuby může dosáhnout 4000 kW a obvodová rychlost může dosáhnout více než 40 m/s.

Specifikace

Materiál

Vysoce pevná legovaná ocel, např. 18Cr2Ni4W, 20Cr2Ni4A, 17CrNiMo6, 18CrNiMo7-6, 20CrMnTi, 40CrNiMo, 30CrMnSi, 27SiMn, 35CrMo, 42CrMo, 40Cr atd.

Rychlostní poměr

1 80 ~

Modul (mm)

1 20 ~

Průměr rozteče (mm)

10 400 ~

Dokončení zubu

Standardní, s vysokou přesností

Typ zubu

Rovné zuby, spirálové zuby

Přípustný točivý moment (Nm)

0 2200 ~

Aplikace

Mezi různými typy mechanických převodovek je účinnost spirálových kuželových kol nejvyšší, což má velké ekonomické výhody pro různé převodovky, zejména pro vysoce výkonné a těžké převodovky. Prostor potřebný k přenosu stejného točivého momentu je nejmenší, menší než u řemenového nebo řetězového převodu. Kromě toho je převodový poměr spirálových kuželových kol trvale stabilní. Spirálová kuželová kola fungují spolehlivě a mají dlouhou životnost.

Spirálová kuželová kola jsou široce používána v tuzemských i zahraničních petrochemických strojích na ropném poli, obráběcích strojích, obráběcích zařízeních, strojírenských strojích, hutních zařízeních, válcovacích strojích na ocel, těžebních strojích, strojích na těžbu uhlí, textilních strojích, strojích pro stavbu lodí, v letectví, vysokozdvižných vozících, výtazích , reduktory, výroba letadel a mnoho dalších průmyslových odvětví.

Konkurenční výhoda

- schopnost přizpůsobení kuželových kol s přímými zuby a spirálovými zuby z výkresů, 3D modelů nebo jednoduchých dílů.

- schopnost výroby nestandardních přímých zubů a spirálových ozubených kol.

- integrita výrobního procesu včetně výběru materiálu, kování, jemného obrábění, broušení, tepelného zpracování a povrchové úpravy atd.

dotaz