Tel: +86 152 0161 9036

E-mail: [chráněno e-mailem]

EN
Všechny kategorie

Komplexní obráběná část

Domů>Produktový>Komplexní obráběná část

Vlastní mechanicky obráběná součást se složitou strukturou nebo obrysovým tvarem z legované oceli nebo materiálu na zakázku

Místo původu:

Provincie Ťiang-su, Čína

Výrobce:

JIANGSU WENAN HEAVY INDUSTRY CO., LTD.

Modelové číslo:

G-9

  • Popis
  • Specifikace
  • Aplikace
  • Konkurenční výhoda
  • dotaz
Popis

Rychlý detail:
1. Obrobený díl / obrobený prvek / obrobek / obrobený obrobek

2. Používá se v různých druzích mechanických zařízení, jako jsou hloubicí stroje, zdvihací stroje, lopaty a přepravní stroje, betonářské stroje, silniční stroje, automobily, kolové nakladače, buldozery, obráběcí stroje atd.

3. Podle požadavků zákazníka

Minimální objednávací množství:

1

Cena:

Závisí na specifikacích

Balení Podrobnosti:

odolný proti poškrábání, odolný proti korozi, odolný proti vlhkosti nebo podle požadavků

Dodací lhůta:

Závisí na cílové zemi

Dodávka Schopnost:

hojný

Obrábění dílů je proces, při kterém je kus suroviny řezán za účelem změny tvaru nebo výkonu obrobku prostřednictvím mechanického zařízení. Ke strojnímu zařízení požadovanému pro strojní zpracování patří digitální zobrazovací frézka, digitální zobrazovací formovací bruska, soustruh s digitálním displejem, elektrický vybíjecí stroj, univerzální bruska, obráběcí centrum, laserové svařování, střední drát, rychlý drát, pomalý drát, válcová bruska, vnitřní bruska atd. .. Kromě různých druhů ozubených kol a hřídelů poskytuje WENAN zakázkové zpracování různých druhů výroby mechanicky obráběných dílů s různým materiálem, zejména těch se složitými tvary a strukturami v mechanických zařízeních.

Specifikace

Materiál

Vysoce pevná legovaná ocel, např. 18Cr2Ni4W, 20Cr2Ni4A, 17CrNiMo6, 18CrNiMo7-6, 20CrMnTi, 40CrNiMo, 30CrMnSi, 27SiMn, 35CrMo, 42CrMo, 40Cr atd. K dispozici je také litina nebo jiné kovové materiály.

Specifikace

V závislosti na kresbě nebo 3D modelu zákazníka

Aplikace

Mechanicky obráběné díly jsou v našem životě široce používány téměř všude, jako jsou hloubicí stroje, zdvihací stroje, lopaty a přepravní stroje, betonářské stroje, silniční stroje, automobily, kolové nakladače, buldozery, obráběcí stroje atd.

Konkurenční výhoda

- schopnost přizpůsobení mechanicky obráběných dílů z výkresů, 3D modelů nebo jednoduchých dílů.

- integrita výrobního procesu včetně výběru materiálu, kování, jemného obrábění, broušení, tepelného zpracování a povrchové úpravy atd.

dotaz