Tel: +86 152 0161 9036

E-mail: [chráněno e-mailem]

EN
Všechny kategorie

Převodovka

Domů>Produktový>Válec>Převodovka

Vysoce přesný přímý a šroubovitý ozubený řemen z legované oceli s lineárním pohonem a převodovkou pro vysoké zatížení Vlastní k dispozici

Místo původu:

Provincie Ťiang-su, Čína

Výrobce:

JIANGSU WENAN HEAVY INDUSTRY CO., LTD.

Modelové číslo:

G-3

  • Popis
  • Specifikace
  • Aplikace
  • Konkurenční výhoda
  • dotaz
Popis

Rychlý detail:
1. Regál/ ozubené kolo/ ozubená tyč/ ozubený hřeben

2. Používá se v synchronizačním mechanismu, lineárních vedeních, obráběcích strojích, manipulátoru atd.

3. K dispozici: délka <= 2 metry

Minimální objednávací množství:

1

Cena:

Závisí na specifikacích

Balení Podrobnosti:

odolný proti poškrábání, odolný proti korozi, odolný proti vlhkosti nebo podle požadavků

Dodací lhůta:

Závisí na cílové zemi

Dodávka Schopnost:

hojný

Ozubená tyč je speciální ozubené kolo se zuby rozloženými na tyčovém těle. Rovná se segmentu obvodu ozubeného kola s nekonečným průměrem. Existuje mnoho zubů rovnoměrně rozložených na jedné straně, které jsou v záběru s ozubenými koly, otáčení rotace na lineární pohyb nebo přeměnu lineárního pohybu na rotaci. Ozubené tyče jsou také rozděleny na čelní ozubené tyče a šroubovicové ozubené tyče, které jsou spárovány s čelními ozubenými koly a šroubovicovými převody. Profil zubu ozubené tyče je spíše přímý než evolventní (pro povrch zubu je to plochý povrch). Je ekvivalentní nekonečnému válcovému převodu s poloměrem indexové kružnice.

Specifikace

Materiál

Vysoce pevná legovaná ocel, např. 18Cr2Ni4W, 20Cr2Ni4A, 17CrNiMo6, 18CrNiMo7-6, 20CrMnTi, 40CrNiMo, 30CrMnSi, 27SiMn, 35CrMo, 42CrMo, 40Cr atd.

Modul (mm)

0.5 10 ~

Celková délka (mm)

100 2000 ~

Dokončení zubu

Standardní, s vysokou přesností

Typ zubu

Rovné zuby, šroubovicové zuby

Přípustný točivý moment (Nm)

0 22000 ~

Aplikace

(1) Mechanismus synchronizace. Synchronizační mechanismus ozubené tyče se obecně používá v případě výkonu soustavy válců, výkonu soustavy hydraulických válců k zajištění synchronizace výkonu a zabránění zablokování pohybového mechanismu a nerovnoměrnému pohybu způsobenému nízkou přesností zpracování.

(2) Převod směru pohybu. Ozubený hřebenový mechanismus je přístup k převodu lineárního pohybu na kruhový pohyb. V praktických aplikacích jej lze použít se vzduchovými válci a hydraulickými válci. Za normálních okolností lze lineární pohyb ozubené tyče instalovat pomocí lineárních vedení a posuvníků.

(3) Pohybový výstup. Ozubený hřeben může být přímo použit jako součást výstupu pohybu a může být aplikován na koncový efektor manipulátoru a hnací mechanismus pohybu nahoru a dolů.

Konkurenční výhoda

- schopnost přizpůsobení ozubeného hřebene z výkresů, 3D modelů nebo jednoduché součásti.

- schopnost nestandardních zubů ozubených kol při výrobě ozubených tyčí.

- integrita výrobního procesu včetně výběru materiálu, kování, jemného obrábění, broušení, tepelného zpracování a povrchové úpravy atd.

dotaz