Tel: +86 152 0161 9036

E-mail: [chráněno e-mailem]

EN
Všechny kategorie

Novinky

Domů>Novinky

Analýza vývoje průmyslu reduktorů ozubených kol v Číně

Čas: 2021 07--26 Zobrazení: 63

   Při zachování některých svých cenových výhod musí průmysl přenosových zařízení při rozšiřování exportu spoléhat na nové výhody, jako je technologický pokrok, zlepšování kvality a nákladová efektivita produktů. Základní síla, která podporuje technologický pokrok, inovace a rozvoj průmyslu, je nevratná. Očekává se, že celý průmysl během procesu transformace a modernizace dosáhne stabilního rozvoje průměrným ročním tempem růstu přibližně 30%.

1. Převodovka redukuje zrychlený vývoj průmyslu výroby zařízení
   Převodovka je nepostradatelnou klíčovou součástí implementace mechanického přenosu v průmyslu výroby zařízení. Rozvoj národního hospodářství podpoří investice do výstavby infrastruktury a podpoří rozvoj metalurgie, elektrické energie, stavebních strojů, stavebních materiálů, energetiky a dalších průmyslových odvětví. Tato odvětví podporují expanzi poptávky po reduktorech.

   Aby se rychle změnila zaostalá situace, kdy je aplikace reduktoru v mé zemi omezována vyspělými zeměmi, budou se nadále objevovat účinky národních makroekonomických politik a domácí hospodářský růst zůstane silný. Také mezinárodní trh se pomalu vzpamatovává a ekonomika se postupně stabilizuje.

   V současné době je poptávka po redukčních převodovkách silná a míra využití kapacity je relativně vysoká. Ziskovost hlavních výrobců reduktorů se výrazně zlepšila. S vývojem převodovek bude poptávka po redukčních převodovkách i nadále udržovat rychlý růst a průměrná roční míra růstu v budoucnosti bude více než 20%.

2. Analýza vyhlídek na budoucí vývoj a modernizaci
   Následná průmyslová odvětví redukce zahrnují především různé oblasti národního hospodářství, jako je zvedání a doprava, cementové stavební materiály, těžká těžba, hutnictví, elektrická energie atd.

   Zvedací a přepravní zařízení je nejpoužívanějším odvětvím pro reduktory. Rychlost vývoje tohoto odvětví přímo ovlivňuje rychlost růstu tržní poptávky po reduktorech. Očekává se, že průmysl výroby zdvihacích a přepravních zařízení v Číně bude i nadále udržovat rychlý růst. Díky tomu bude efektivně poháněna také poptávka po reduktorech.

    Poté, co jsme zažili dlouhodobou rozsáhlou expanzi v ocelářském průmyslu, je naléhavé urychlit strukturální úpravy a modernizaci průmyslu. Tato úprava přinesla výzvy hutnímu těžkému strojírenskému průmyslu, zejména průmyslu výroby high-tech zařízení, a přináší příležitosti na trh.

   Převodovka je druhým hlavním typem obecného strojního zařízení používaného v cementářských strojích. Jeho tržní prosperita bude nevyhnutelně nadále stoupat se silnou poptávkou průmyslu cementářských strojů.

   Průmysl reduktorů se po společném úsilí několika generací v Číně vytvořil v obrovském průmyslovém měřítku. V současné době redukční výrobky v Číně nejenže splňují potřeby domácího hlavního proudu trhu, ale také zabírají určité množství na mezinárodním trhu. Závěrem lze říci, že průmysl reduktorů rychlosti v Číně je dobře známý doma i v zahraničí a stává se největší zemí na světě pro reduktory rychlosti.


图片 2 副本
2 副本